Strona główna
Elektronika
Tutaj jesteś

Najciekawsze gadżety elektroniczne dla faceta

Elektronika Data publikacji - 1 lipca 2022 Autor - Redakcja timsoft.pl
gadżety elektroniczne dla faceta


Jeśli właśnie stoisz przed wyborem prezentu dla swojego męża, brata, czy przyjaciela, koniecznie przeczytaj nasz ranking. Dowiesz się z niego, jaki prezent elektroniczny wybrać, by sprawić radość obdarowanemu. Sprawdziliśmy dla ciebie gadżety elektroniczne dla faceta, więc zapraszamy do lektury.

Profesjonalna nawigacja samochodowa

Nawigacje samochodowe to świetne gadżety na prezent. Topowe modele mają dożywotnią aktualizację map od producenta i sporą przewagę nad nawigacją z telefonu komórkowego.

Wyświetlacz w nawigacji jest większy, podobnie jak stabilność połączenia GPS. Dobra nawigacja nie tylko wskaże optymalną trasę, ale także poinformuje o fotoradarach, czy wskaże z stację z tańszym paliwem.

Wideorejestrator

Kamerka samochodowa przydaje się w szczególności w przypadku kolizji. Jeśli kierowcy uda się nagrać, że inny pojazd zajechał mu drogę albo wyprzedził go i nagle zwolnił, powodując kolizję, może uniknąć mandatu.

Wideorejestrator w aucie może też odstraszyć potencjalnego złodzieja. Jeśli kamera cały czas nagrywa, a obraz można podejrzeć online, kradzież będzie udokumentowana.

Dobra kamera samochodowa będzie posiadała kilka przydatnych funkcji. Jedną z nich jest czujnik wstrząsu. Gdy podczas zderzenia z przeszkodą kamerka wyczuje drgania, od razu zapisze obraz i zablokuje możliwość jego usunięcia. Dzięki połączeniu przez WiFi oraz bleetooth, nagrania można pobierać na telefon i przeglądać je za jego pomocą.

Smartband i smartwatch

Smartband i smartwatch to gadżety używane zamiast tradycyjnego zegarka. Smartband będzie przydatny do śledzenia aktywności fizycznej. Ma wbudowany krokomierz, sprawdza też poziom tętna.

Smartwatch może przejąć niektóre funkcje telefonu. Można na nim odczytywać maile oraz SMS-y. Bardzie zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają też na prowadzenie rozmów i wysyłanie krótkich komunikatów.

To gadżety, które sprawdzą się u osób uprawiających sport. Pozwalają na zapis trasy biegowej, a potem analizę z jaką prędkością została pokonana. Mogą też informować o znacznej zmianie tętna, co przydaje się podczas treningów odchudzających. Mają także wbudowany budzik i stoper.

Elektroniczne gadżety dla gracza komputerowego

Rynek gadżetów dla fanów gier komputerowych jest bardzo rozbudowany. Kupić można niemalże wszystko: począwszy od podzespołów komputera, a skończywszy na specjalnym fotelu.

Każdy miłośnik gier doceni bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem. Taki sprzęt przeznaczony dla graczy komputerowych jest najwyższej jakości. Zaś brak kabla to po prostu wygodna. W sprzedaży są również komputerowe myszy wysokiej jakości

Bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki doceni nie tylko gracz, ale każdy kto lubi muzykę. Takie słuchawki sprawdzą się nie tylko u sportowców, ale także u każdego, kto czasem potrzebuje odizolować się od otoczenia i posłuchać muzyki.

Dron

Dron z wbudowaną kamerą pozwoli nagrywać obraz w jakości HD. Jest przy tym lekki i łatwy w obsłudze. To świetna propozycja dla fana gadżetów i nowych technologii.

Redakcja timsoft.pl

Zajmujemy się szeroko pojętą informatyką i programowaniem. Dzielimy się wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?